Különleges pezsgős tárlatvezetéssel várta az érdeklődőket a komáromi Csillagerőd június 20-án a Múzeumok Éjszakája rendezvénysorozathoz kapcsolódva. A kulturális intézmény patinás falai között fedezhették fel sétálva a történelmet a látogatók, majd a program végén egy pohár pezsgővel koccintottak a teraszon a naplementében.