A komáromi Klapka György Múzeum az idei esztendőben is csatlakozott a Múzeumok Éjszakája rendezvénysorozathoz, így június 20-án egészen éjfélig várták a látogatókat a Brigetio Öröksége Látogatóközpontban. A programokat a gasztronómia jegyében szervezték meg, így az előadások, és a kézműves foglalkozások is ennek szellemében zajlottak a nap folyamán.