Több mint 200 diákot méltattak kitűnő eredményeikért
A hagyományokhoz híven az idei esztendőben is díjazta Komárom Város Önkormányzata a 2025-26-os oktatási tanévben kimagasló tanulmányi és sporteredményeket elért diákokat, június 17-én a Városháza dísztermében. Az eseményen díszoklevéllel és érmekkel ismerte el a városvezetés a fiatalok példás teljesítményét.