Tanévzáró gálát tartottak a ritmikus gimnasztikás lányok

Tanévzáró gálát tartottak június 21-én a molaji városrészben található Röplabda Sportcsarnokban a Komárom Városi Sportegyesület Ritmikus Gimnasztika csapatának tagjai. A rendezvényen a fiatalok egyéni, csapat és közös koreográfiákat is bemutattak a szülőknek és családtagoknak.

Olvasd el ezeket a cikkeket is!
Széchenyi 2020