A madarak világával ismerkedtek a diákok

Rendhagyó biológiaórán vehettek részt június 18-án a Jókai Mór Gimnáziumban a diákok. A Komárom Város Önkormányzata és a Magyar Madártani és Természetvédelmi Egyesület helyi szervezete által rendezett program játékos formában hozta közelebb a fiatalokhoz a madarak világát és a természetvédelem fontosságát.

Olvasd el ezeket a cikkeket is!
Széchenyi 2020