Búcsút vettek az általános iskolától a végzősök

Ünnepi díszbe öltözött a Feszty Árpád Általános Iskola június 19-én délután. A ballagási ünnepségen a végzős diákok utoljára járták végig az iskola folyosóit. Szeptembertől már középiskolásként folytatják tanulmányaikat.

Olvasd el ezeket a cikkeket is!
Széchenyi 2020