Eötvös József-díjat vehetett át a Jókai Mór Gimnázium igazgatója

Egyedülálló szakmai elismerést vehetett át pedagógus nap alkalmából a budapesti Eötvös Lóránd Tudományegyetemen Udvardyné dr. Mühlenkampf Erika, a komáromi Jókai Mór Gimnázium igazgatója. A neves díj okán városunk polgármestere Dr. Molnár Attila, díszoklevelet adott át a pedagógusnak kiemelkedő, és lelkiismeretes munkája elismeréseképpen.

Olvasd el ezeket a cikkeket is!
Széchenyi 2020