A nyári leállás előtti utolsó alkalommal tartott előadást június 17-én Bhrlik Bernadett természetgyógyász a Jókai Mór Városi Könyvtárban. Az eseményen a szív, és keringési rendszer működéséről beszélt az előadó a megjelenteknek, valamint az ezekkel összefüggő betegségeket is érintette.