XIIII. Barátság Kupa Országos karate verseny, Sziget Kupa nemzetközi verseny

2024-04.06.-án szombaton Pusztaszabolcson, a helyi iskola tornacsarnoka fogadta, közel kétszáz fővel az ország minden részéből érkező karatésokat. A Tempo Karate Se. Molnár Daniéla és Véber Éva vezetésével vett részt a megmérettetésen. Ezzel ebben az időben a Sziget Kupa nemzetközi verseny is megrendezték, ahol Filep Imre vezetésével a májusi Szlovéniai Fudokan Európabajnokságra készülő versenyzők vettek részt.Filep Imre 7. danos mester elégedett a szerepléssel, nagyon ügyesek voltak tanítványai, s egy- egy kiemelkedő szereplés is látható volt tőlük.A Sziget Kupán több, mint 600 induló vetélkedett az érmekért, helyezésekért itt sem vallottak szényent a Tempósok, mert minden induló legalább helyezett lett.

• Csapat összesítésben 5. hely

A Sziget Kupán több, mint 600 induló vetélkedett az érmekért, helyezésekért itt sem vallottak szényent a Tempósok, mert minden induló legalább helyezett lett.

• Bazsó Ákos 14-15 éves kata-kumite 5. hely.