10 év kihagyás után újra sikeres a sportmodell

2005 és 2007 között a komáromi Csapó Dorina több hazai és nemzetközi fitness versenyen állt dobogón. Kétszer képviselte az országot világversenyen bodyfitness kategóriában. Komárom városától ekkor az nyerte el az év sportoló nője díjat.
10 év kihagyás után, 41 évesen döntött úgy hogy újra színpadra áll sportmodell és mivel azóta édesanya lett, fitness anyuka kategóriában.
Idén tavasszal a  győri Cutler Fitness minősítő versenyén arany minősítést szerzett, majd Szerbiában a nemzetközi Toldi Kupán arany érmet. A tavaszi szezon legrangosabb hazai versenyén a Bodysport Kupán három kategóriában állt színpadra, ahonnan egy arany és két bronzéremmel tért haza.
Eredményei és versenyformája alapján június 1-n a Fülöp Szigetegen megrendezésre kerülő NAC szövetség Világbajnokságán képviseli Magyarországot Sportmodell kategóriában.